Do lesa chodím stratiť myseľ, aby som našiel svoju dušu

John Muir

Nástenný kalendár TERAPIA LESOM do Vášho domova

LIMITOVANÁ EDÍCIA 100 ks

 

Moji milí milovníci prírody a lesov tajne dúfam, že to čo som s láskou tvorila ja poteší aj vás a vašich blízkych. Na základe inšpirácie, ktorú mi dala priateľka psychiatrička, ktorú oslovilo moje tvorenie som vytvorila nástenný kalendár  TERAPIA LESOM z mojich fotografií pre potešenie duše.

Vznikol, aby priniesol lesnú atmosféru do vašich domov a ako poďakovanie a pomoc našim lesom ...

Ako vyzerá kalendár?

Nástenný mesačný kalendárformát A3 na šírku. Má jednoduché zavesenie krúžkovou väzbou s uškom. Je tvorený 13 listami, na každom je originálna fotografia, ktorú som zhotovila počas mojich pútí lesným kráľovstvom.

Každý mesiac obsahuje citát, ktorý otvára srdcedušu a najmä lásku k matke prírode a našim lesom.

Jeho kúpou podporíte naše lesy. Pretože sumu tvorí cena za tlač a poštovné a zvyšok je určený na záchranu našich lesov.

Zaujíma Vás ako vyzerá kalendár vo vnútri. Na obrázkoch nižšie sú vybraté 4 mesiace.

CENA kalendára spolu s poštovným aj príspevkom na záchranu našich lesov

je 10 EUR s DPH

Nástenný kalendár TERAPIA LESOM JE VYPREDANÝ

Z celého srdca ĎAKUJEEEM, ste úžasní

Pripravíme spoločne s Lesoochranárskym zoskupením VLK Darovaciu zmluvu a potom Vám ju pošlem všetkým mailom

Ak to tak cítiš, zdieľaj informácie o možnosti kúpou kalendáru podporiť naše lesy aj svojim priateľom, možno ich to zaujme a potešia seba či najbližších 

Dúfam, že nástenný kalendár TERAPIA LESOM Vám prenesie čarovnú lesnú atmosféru do vášho domova a dobrý pocit, že ste urobili niečo pre naše lesy.

Ida Petrovičová

  1. Som vysokoškolský pedagóg.  Prednášam viac ako 19 rokov Fyziológiu živočíchov a človeka . Ľudské zdravie a najmä dokonalosť nášho tela a jeho schopnosť samouzdravenia ma fascinuje. 
  2. Bylinky a fytoterapia ma fascinovali od detsva a preto niet divu, že pri štúdiu na vysokej škole som sa v rámci diplomovej práce  venovala liečivým rastlinám.
  3. Tieto skúsenosti spolu s faktom, že som od mala vyrastala s domácimi bylinkovými čajmi a bylinkami a vždy ma fascinovala  a inšpirovala dokonalosť prírody a jej schopnosť ukľudniť moju dušu aj telo, ma viedli k rozhodnutiu spojiť moje vedomosti o ľudskom organizme a sile prírody a tak vznikol môj projekt: Umenie žiť v súlade s prírodou a jej liečivou silou.