"Les hovorí ku všetkým, ale počujú len tí, ktorí v jeho náručí stíchnu"

Ida

Nástenný kalendár TERAPIA LESOM do Vášho domova

LIMITOVANÁ EDÍCIA 100 ks

 

Máte to aj vy tak, že niektoré momenty, zvuk, vôňa, obrázok alebo len akási esencia daného momentu vás prenesú do detstva, alebo na nejaké krásne miesto a navodia vo vás pocit úplného pokoja a harmónie.

Ak ÁNO, tak ste rovankí ako ja. Mne stačí pohľad na lístok zo stromu, či samorast, kamienok , šišku a cítim to spojenie so zemou a prírodou.

Práve pre nás VNÍMAVÝCH CITLIVÝCH, ktorí potrebujeme aj počas práce impulz z prírody lesa, aby sme dokázali zvládnuť deň, život... som s láskou pripravila kalendár Terapia L E S O M.

Každý obrázok otvára naše zmysly a dušu, je doslova popretkávaný uzdravujúcou energiou, pre všetkých ktorí ju potrebujú

Vznikol, aby priniesol Č A R O V N Ú lesnú atmosféru do vašej duše, vašich domov a vždy, keď to budete potrebovať vás preniesol do tých krásnych tajuplných miest v L E S E, kde zabudnete na všetko a dovolíte si byť sami sebou...

a tiež ako poďakovanie a POMOC našim lesom ...

Ako vyzerá kalendár?

Nástenný mesačný kalendárformát A3 na šírku, je tlačený na kvalitnom lesklom hrubom papieri. Má jednoduché zavesenie krúžkovou väzbou s uškom. Je tvorený 13 listami, na každom je originálna fotografia, ktorú som zhotovila počas mojich pútí lesným kráľovstvom.

Každý mesiac obsahuje citát, ktorý otvára srdcedušu a najmä lásku k matke prírode a našim lesom. Do každého obrázku som vložila  LIEČIVÚ ENERGIU L E S A a dúfam, že keď prídu k vám ťažké myšlienky, alebo náročné chvíle, tak vám kalendár pomôže tak ako vždy mne.

Sú tam aj malé vylepšenia oproti prvému ročníku- sú tam doplnené prírodné cykly, SPLN, NOV, ROVNODENNOSTI , SLNOVRATY a tiež slovenské aj české štátne sviatky ....

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zaujíma Vás ako vyzerá kalendár vo vnútri. Na obrázkoch nižšie sú vybraté 2 mesiace.

Viac vám neukážem, aby ste mali prekvapenie...

Jeho kúpou podporíte naše lesy. Pretože sumu tvorí cena za tlač a poštovné a zvyšok je určený na záchranu našich lesov.

CENA kalendára TERAPIA LESOM 2024 spolu s poštovným a balným je 15 EUR s DPH

Ak to tak cítiš, zdieľaj informácie o možnosti kúpou kalendáru podporiť naše lesy aj svojim priateľom, možno ich to zaujme A potešia zmysluplným DARČEKOM seba či najbližších. 

 

Dúfam, že nástenný kalendár TERAPIA LESOM Vám p o m ô ž e vždy, keď to budete potrebovať a prenesie čarovnú lesnú atmosféru do vášho domova a tiež dobrý pocit, že ste urobili niečo pre naše lesy.

  V mene našich lesov a ich lesných obyvateľov Ďakujem všetkým, ktorí ste sa  rozhodli kúpiť kalendár. Je mi nesmiernou poctou, že bude súčasťou vašich domovov.


Ida Petrovičová

  1. Som vysokoškolský pedagóg.  Prednášam viac ako 20 rokov Fyziológiu živočíchov a človeka . Ľudské zdravie a najmä dokonalosť nášho tela a jeho schopnosť samouzdravenia ma fascinuje. 
  2. Bylinky a fytoterapia ma fascinovali od detsva a preto niet divu, že pri štúdiu na vysokej škole som sa v rámci diplomovej práce  venovala liečivým rastlinám.
  3. Tieto skúsenosti spolu s faktom, že som od mala vyrastala s domácimi bylinkovými čajmi a bylinkami a vždy ma fascinovala  a inšpirovala dokonalosť prírody a jej schopnosť ukľudniť moju dušu aj telo, ma viedli k rozhodnutiu spojiť moje vedomosti o ľudskom organizme a sile prírody a tak vznikol môj projekt: Umenie žiť v súlade s prírodou a jej liečivou silou.