Tiež dlho túžite po zmene životného štýlu...

Pustili ste sa do nej  už niekoľkokrát a nepodarila sa Vám...

Nechcete riskovať, že sa to opäť  nepodarí...

Proste by ste radi žili zdravým životným štýlom a boli plní ENERGIE, ALE ...

Ste unavení, vyčerpaní a máte pocit, že to nedokážete zmeniť aj keď nie ste šťastní...

Môžem Vás uistiť, že na začiatok treba urobiť len 2 veci.

Trošku menej sa báť a vykročiť, urobiť ten PRVÝ KROK na CESTE ku ZDRAVIU...

Ako si teda udržať pevné ZDRAVIE a VITALITU?

Túto otázku som si pokladala veľa krát a keďže som hľadač tak som postupne skúšala mnohé prístupy až som tú cestu konečne objavila a ako všetko správne bola zázračne jednoduchá...

VŠÍMAVOSŤ

Začala som naozaj sledovať svoje TELO a jeho REAKCIE na to čo robím, ako sa správam, čo konzumujem...

Tento vedecký projekt trvá stále, lebo aj ja som patrila k tým, ktorí potláčaním potrieb narušili komunikáciu s organizmomdlhé roky sme vysielali na odlišných vlnových dĺžkach.

Našťastie dnes sme už naladení na rovnakú frekvenciu a komunikujeme...

Niekedy sa stáva, že nepočúvam a telo mi to oplatí rovnakou kartou...Ale celkove sú z nás už partneri, ktorí sa rešpektujú...

Ako som sa dokázala naladiť na rovnakú frekvenciu, išlo to postupne...Začalo to tým, že som zaviedla do života pravidelnú detoxikáciu TELA aj DUŠE.

Krok za krokom ŤA prevediem týmto procesom

Postupne Ti odovzdám všetky moje TIPY, RADY a rokmi overené skúsenosti

Práve predjarné obdobie, keď  sa v prírode všetko zobúdza pučí a začína sa rodiť nový život  je ideálne na začiatok CESTY a doslova PREBUDENIE Vášho organizmu po zime.

Špeciálnou úpravou stravybylinkovými kúrami a spájaním s prírodou (GROUNDING- uzemnenie) môžete dokonale prebudiť resp. naštartovať Váš tráviaci, vylučovací ale najmä imunitný systém a tak doslova ozdraviť celé Vaše telo aj dušu a pocítiť príval ENERGIE.

Keďže väčšina príčin narušenia HOMEOSTÁZY (rovnováhy) v našom organizmepsychosomatický pôvod, tak spolu s telom sa budeme venovať aj tvojej duši.

Postupne krok za krokom sa dozviete ako očistiť Vaše TELO od toxických látok (metabolitov), spoznáte najlepšie očistné bylinky, pripravíte si očistné bylinkové zmesi, zdraviu prospešné a naše telo priam hladkajúce potraviny.

Naučím Ťa pripraviť si jednoduché, chutné a najmä ZDRAVÉ RECEPTY, ktoré podporia detoxikačný proces.

Následne sa prakticky pustíme do komplexnej OČISTY ORGANIZMU na FYZICKEJa tiež ENERGETICKEJ úrovni.

Očistou tráviaceho a vylučovacieho systému postupne detoxikujete celý Váš organizmus a to všetko v súlade s PRÍRODNÝMI cyklami a biorytmami nášho TELA. 

Vytvorila som pre Vás 6 týždňový ONLINE KURZ, ktorý naštartuje Váš organizmusdodá Vám novú energiu do života

Predjarná OČISTA DOČISTA

Ida Petrovičová

Komplexný online kurz

Srdečne Vás pozývam do Predjarnej OČISTY DOČISTA, ktorá mne aj mojim blízkym zmenila život.

Napriek tomu, že vo vedeckej sfére je OČISTE ORGANIZMU pripisovaný len malý význam opak je pravdou.

Skúsenosti našich predkov a ďalších generácií potvrdzujú, že tento proces predstavuje kľúčový krok ako P R E V E N C I A rozvoju ochorení a tiež ako prvý krok k samouzdraveniu organizmu.

TEN kto OČISTNÚ kúru v živote absolvoval môže potvrdiť že po jej absolvovaní sa cítil oveľa lepšie, zdravšie, ľahšie a preto si ju rád opakuje.

Moje 15 ročné skúsenosti s týmto procesom sú toho dôkazom.

Svoje dlhoročné skúsenosti praktizovania očisty som pre Vás pripravila do komplexnej formy tak, aby ste ich mohli s ĽAHKOSŤOU  ZVLÁDNUŤ .

Veľmi sa teším, lebo do kurzu sa mi podarilo zahrnúť  všetky potrebné informácie, ktoré Ti pomôžu urobiť ten PRVÝ KROK na CESTE ku ZDRAVIU a VITALITE s ohľadom na Tvoj čas a povinnosti.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

A čo na kurz hovoria účastníci?

Iduška, ďakujem za to, ze som mohla byť účastná tohto kurzu...som si vedomá toho, ze moje následne stravovanie sa určite zmeniiii, pretoze tá ľahkosť, ktorá ma teraz sprevádza životom sa mi páči a robí mi neskonale dobre   rovnako viem, ze táto očista nebude posledná   ďakujem Ti z celeho srdca M.

Ahoj Iduska, velmi pekne Ti dakujem. Ano, mám sa uz dobre po Covide a teda musim povedat, travenie sa mi dalo paradne do poriadku, vidiet to krasne na stolici. Dakujem krasne! Co je vsak este uzasnejsie, inspirovala si cezo mna aj mojho muza a ten zacal po rokoch konecne dbat o svoje zdravie - stravu. Dakujem Ti z celeho srdca!!! Tvoj kurz je najuzasnejsi, aky som kedy videla!!!

Velmi pekne Ti z celeho srdca za vsetko dakujem! Si uzasna dusa na mojej vlnovej dlzke.Krasny den A.

Tvoje recepty sú skvelé, francúzske zemiaky sú pre nás úplne top...

Som potešený, spravila si môj život krajším a zdravším.... M.

Rok má 365 dní a  21 dní očistného procesu bez hladovania predstavuje len krátke obdobie z roku.

Doprajte Vášmu telu tento ODDYCH, REŠTART doslova DOVOLENKU a verte, že sa Vám za to odvďačí.

Očistná kúra má blahodárne účinky na organizmus a kto ju raz správne praktizoval, vracia sa k nej každý rok

Verím, že vďaka všetkým postupom, ktoré som vypracovala a dlhoročne odskúšala aj Vy zažijete, aké to je keď doprajete svojmu telu malú dovolenku...


Ako bude celý kurz prebiehať

Kurz sa skladá zo štyroch modulov, ktoré obsahujú niekoľko lekcií. 

Telo ako CHRÁM

V tomto module sa dozviete prečo je očista taká dôležitá pre TVOJE ZDRAVIE. Spoznáte na akých princípoch funguje Vaše TELO. Pripravíte si všetky potrebné kroky tak, aby ste očistu prakticky zvládli a priniesla Vám uzdravujúcu ENERGIU, tú ktorú  práve TVOJE TELO potrebuje.

Očista v súlade s Prírodou

V tomto module sa budeme venovať uzdravujúcej SILE prírody. Spoznáte tie najúčinnejšie bylinky, ktoré Vám pomôžu v očistnej kúre. Naučíte sa pripraviť vhodnú zmes byliniek pre očistu. V poslednom kroku sa budeme spájať s prírodou, aby ste sa naladili na RYTMUS ZEME a zosúladili OČISTU s prírodnými cyklami.

Vlastná Očista

Predstavuje vlastnú komplexnú OČISTU, ktorá bude trvať 21 dní. Počas tohto obdobia Vás budem sprevádzať, budete mať k dispozícii praktické návody, videá, recepty a postupy. Druhý týždeň očisty budem vysielať WEBINÁR na mieru na základe Vašich otázok a potrieb.

Návratovka

V poslednom module Vám vysvetlím, ako postupovať pri návrate z očistnej kúry na bežnú stravu, ktorú ste konzumovali pred očistou. Na základe dlhoročných skúseností Vám vysvetlím ako čo najlepšie využijete potenciál očistnej kúry a spoznáte lepšie potreby Vášho organizmu.

Súčasťou kurzu je aj vstupný a výstupný dotazník, vďaka ktorém zistíte váš AKTUÁLNY ZDRAVOTNÝ STAVCIELENE sa zameriate na tie ČASTI TELA, ktoré potrebujú najviac "POUPRATOVAŤ"...

Dotazníky slúžia na SEBAREFLEXIU- zistenie ZDRAVOTNÝCH BENEFITOV, ktoré vám očistná kúra priniesla a objavenie právej vašej cesty ku ZDRAVIU.

Môžem vám povedať, že výsledky prekvapili aj mňa. Pozrite sa sami...

Čím viac bodov máte tým je Vaše telo v horšom stave...Prvé číslo je na začiatku kurzudruhé po skončení...

Prikladám fotografiu výsledkov, ktoré mi poslal jeden z účastníkov kurzu... Zhodnotenie nechávam na vás...

 

Všetci účastníci mali VÝSLEDKY po absolvovaní očisty VÝRAZNE LEPŠIE ako pri vstupe do kurzu 

Časté otázky, ktoré záujemcov o kurz najviac zaujímali

 • 1. Bojím sa, že budem hladovať... 

Cieľom kurzu nie je hladovať. Očista organizmu je spojená s pravidelnou,vyváženou, ľahkou, zdravou a ako tvrdili všetci účastníci veľmi chutnou stravou, ktorá Vám pomôže dostať sa opäť do formy. Prečítajte si ich názory.

 • Tvoje recepty sú skvelé, francúzske zemiaky sú pre nás úplne top... M.
 • Milujeme  tvoju polievku, aj špenátik zo žihľavy, mňam  G.
 • Dobrovoľne sa priznávam...mojim najoblúbenejšim dezertom je uhriankovaný pohánkový chlebík s medom a preto vás chcem pred touto zavislosťou ubrániť...nekoštujte to M.
 • Chlebík je naozaj vynikajúci, hlavne keď sa nasucho opečie na panvici, dnešný bol zmesový, lebo som nemala dosť pohankovej múky, tak som pridala ryžovú krupicu, aj tak bol vynikajúci G.
 •  
 •  
 • 2. Myslím, že recepty budú moc časovo náročné a nezvládnem ich...

Recepty sú navrhnuté tak, že ich zvládne každý, kto má malé skúsenosti s varením a popri práci úplne s prehľadom. Mnohé z nich si môžete pripraviť cez víkend na niekoľko dní vopred a chlebík, ktorý máte v receptoch si stačí upiecť 2x  a ešte vám aj zostane... Čo na to účastníci?

 •  M.-koložvárska alá Ida v tvojom prevedení , je fantastická 
 •  G.-cviklové fašírky, tešíme sa super recept, ktorý pripomína naše mládí
 •  J. -Ďakujeme za skvelé recepty, pochutnali sme si celá rodina, môj syn mi povedal, že keby takto varili aj vo vegánskej reštaurácii tak by zjedol vždy všetko...

 

3. Neviem či to zvládnem bez mäsa, mlieka, lepku, nebudem mať málo bielkovín?

Recepty sú zostavené tak, aby strava bola vyvážená, pestrá. Strukoviny, oriešky, rastlinné mlieka, smotany vynikajúco pokryjú potrebu bielkovín. čo na to účastníci:

 • Iduška za ten čas som si zvykla na stravu bez mäsa...hoci ani pred tým toho u mňa v jedálničku nebolo veľa...ale chýbať mi nebude  M.

Budú v kurze aj BONUSY?

Kurz obsahuje HODNOTNÝ bonusový materiál :

 1. Doplnkové veľmi účinné očistné techniky s podrobnými návodmi, ktoré môžete zaradiť do procesu očisty
 2. Množstvo originálnych RECEPTOV a tiež videoreceptov, ktoré spestria Váš jedálniček
 3. Energetický rituál na očistu nášho ENERGETICKÉHO TELA
 4. Prekvapenie v podobe rozhovoru s milým hosťom skvelým bylinkárom Vláďom Vytásekom, ktorého nemusím ani predstavovať, lebo jeho dlhoročné skúsenosti hovoria za neho
 5. A pokiaľ ich ešte nemáte tak aj 2 moje eBooky : Predjarná očista dočista a 5 byliniek pre pokojný spánok a radosť v duši
 6. A bude aj prekvapenie, malý darček osobne pre Vás ...Na základe Vašich potrieb Vám spravím bylinkové prekvapenie na mieru...
 7. Ebook všetkých ZDRAVÝCH RECEPTOV z očisty aj mnohých iných, ktorý nikde inde nenájdete, je len pre účastníkov KURZU

A ešte jeden naozaj krásny a hodnotný DARČEK pre vaše TELO aj DUŠU

Prístup do online programu Týždenný Relax pre TVOJE TELO a DUŠU na celý ROK 2024

Každá dobrá zmena vyžaduje určité úsilie...

Musím Vám napísať, že sa to nestane iba mávnutím prútika, všetko čo za niečo stojí, vyžaduje aj energiu a námahu, ktorá sa Vám ale vráti.

Keď vytvoríte optimálne prostredie vo Vašom tele, tak bude mať možnosť postupne manifestovať PEVNÉ Z D R A V I E.

Nečakajte prosím, žiadne zázraky, tie sú len v rozprávke.  Niektorí z Vás začnú komunikovať zo svojim telom skôr, iní neskôr. Neexistuje jednotná cesta pre všetkých.

Každý sme originálny a každý potrebuje aj iný čas, ale pokiaľ zostanete všímavý ohľaduplný voči svojmu telu, tak postupne vyladíte celý Váš systém a stanú sa z Vás opäť rovnocenní partneri, akými ste boli pri narodení...

Verte, že vynaložená energia sa Vám vráti. To sú zákony fyziky (;

Ak chcete nahliadnuť, ako to vyzerá v kurze, tu sú malé ochutnávky...

Čo všetko získaš a aká je cena KOMPLEXNÉHO kurzu Predjarná OČISTA DOČISTA?

Počas 6 týždňov kurzu získaš HODNOTNÝ obsah, ktorý Ti zostane navždy.

K jednotlivým krokom sa môžeš kedykoľvek vrátiť praktizovať OČISTU opakovane KAŽDÝ ROK, čo je obrovská VÝHODA oproti klasickým kurzom. 

V členskej sekcii online kurzu je pre Vás pripravených:

 • Množstvo teoretických aj praktických videí, ktoré ťa postupne zoznámia so všetkými princípmi a postupmi
 •  desiatky ZDRAVIU PROSPEŠNÝCH a chutných RECEPTOV vhodných nielen pre očistnú kúru, ale oceníte ich aj pri bežnom varení
 • tajné INGREDIENCIE, ktoré spravia z vašich zdravých jedál pochúťku
 •  pracovné listy v podobe komplexného vstupného dotazníku
 • očistné meditácie a afirmácie, ktoré naladia celý Váš organizmus  naše ENERGETICKÉ TELO 
 • WEBINÁR na mieru, ktorý natočím na konci druhého týždňa vlastnej očisty a v ktorom Vám odpoviem na Vaše otázky
 • hodnotný BONUSOVÝ materiál v podobe účinných očistných techník a rozhovoru so vzácnym hosťom
 • a moju veľkú PODPORU na vašej CESTE
 • A teno rok pribudla aj OSOBNÁ KONZULTÁCIA na mieru  

Celý PROGRAM bude prebiehať pod mojím vedením

V kurze máte možnosť vstúpiť do uzavretého priestoru podporujúcej facebookovej skupiny.

Verím, že počas kurzu oceníte vlnu POZITÍVNEJ ENERGIE s ľuďmi, ktorí sa podobne ako VY rozhodli pre túto cestu...

Chceli by ste urobiť PRVÝ KROK NA CESTE KU ZDRAVIU, ale stále neviete ako na to?

Cena zahŕňa celý program vrátane hodnotného bonusového materiálu, a skvelých OZDRAVNÝCH RECEPTOV, RITUÁLOV pre TELO aj DUŠU, ktoré môžete zaradiť do jedálnička počas celého roku

244 EUR

ŠPECIÁLNA PONUKA PRE ÚČASTNÍKOV WEBINÁROV do 15.2. 2024 VSTUP DO KURZU ZA 200 EUR DNES SKONČILA, do KURZU môžeš vstúpiť za plnú sumu.

 Investícia do tvojho zdravia

 • Suma ktorú zaplatíš, je ZÁVÄZOK, ktorý TI pomôže nevzdať saprekonať výhovorky prečo to nejde
 • Je pre teba potrebnou motiváciou, ktorá TI pomôže kráčať po TVOJEJ CESTEZDRAVIU
 • Je energetickou výmenou DÔKAZOM, že si s láskou dopraješ investovať do seba do ZDRAVIA

Celý obsah kurzu máte navždy, takže OČISTU si môžete každý rok zopakovať na jar a tiež na jeseň a vytoriť optimálne prostredie v tele pre MANIFESTÁCIU ZDRAVIA

 Strávime spolu 6 týždňov, čo predstavuje menej ako 6 EUR na deň. Môžete sa rozhodnúť kúpiť si niečo pekné na seba, alebo SPRAVIŤ NIEČO DOBRÉ pre SVOJE ZDRAVIE

Rozhodnutie je len na Vás, počúvajte svoj vnútorný hlas, držím Vám palce, aby ste zvolili to čo práve potrebujete

Predjarná OČISTA čaká práve na TEBA

Vykroč na TVOJU CESTU za ZDRAVÍM A VITALITOU kliknutím na tlačidlo nižšie

Na nasledujúcej stránke vyplňte pozorne svoje údaje v objednávke a zaplaťte  bankovým prevodom.

Prístup do online kurzu a k prvému modulu Ti pošlem 16. februára 

V prípade individuálneho vstupu po prijatí platby za kurz.

Teším sa na našu spoločnú cestu za zdravím Ida

Kurz štartuje 16. februára v roku 2024 a otvára sa len RAZ pre skupinu (hromadný štart).

Do kurzu  máte možnosť vstúpiť aj individuálne. Kurz je možné absolvovať celoročne (avšak upozorňujem, že v tomto prípade je kurz bez podpory facebookovej skupiny)

Prečítajte si ako moju prácu zhodnotili tí, ktorí moju očistu vyskúšali

Předjarní očista v podání Idy je tou nejlepší volbou, kterou si můžete na jaře pro své tělo vybrat. Její erudovaný přístup a odzkoušené rady vám pomohou nastartovat uzdravovací a očistný proces, který nejenže vykrystalizuje vaše tělo, ale zároveň vám projasní vaši mysl, stejně jako mně. Tento kurz doporučuji všem, co hodlají provést komplexní očistu svého těla, i opakovaně. Ido díky, že jsi vytvořila tento užitečný projekt. Očistná kúra, kterou v kurzu nabízíš měla blahodárné účinky i na můj organizmus. Konečně se cítím mnohem, mnohem lépe.🥰 Šárka Grycová, autorka projektu o proměně bydlení NukNuk Ateliér
Šárka GrycováNukNuk Ateliér
Iduška, pripravila si vynikajúci kurz so všetkými náležitosťami, ktoré má kurz mať. Vysvetlila si myšlienku, ponúkla vynikajúce recepty (aj vlastné), prezradila si svoje kuchárske finty, ktoré uľahčia prácu v kuchyni a výsledkom je chutné jedlo. Super je, že si vytvorila jedálniček na celé „pôstne“ obdobie a nikto si nemusí lámať hlavu nad tým, čo bude variť zajtra. Ku tomu aj tipy, ako nahrádzať suroviny a kde čo nakúpiť. Názornejšie to nemohlo byť. Kurz je aj vynikajúco načasovaný, pretože jarná očista tela (jarný pôst) je historicky overený spôsob, ako detoxikovať svoje telo a lepšie zvládnuť nával alergénov. Uľahčila si cestu každému, kto chce z akéhokoľvek dôvodu urobiť zmenu v stravovacích návykoch. A to vôbec nie je jednoduché. Jeho hodnotu ocení len ten, kto niečo sám vytvoril. A ja viem, že za prípravou kurzu sa skrýva aj štúdium odborných a vedeckých prác. Odmenou Ti môže byť spokojnosť tých, ktorí ho absolvovali. Verím, že ich bude stále viac. Držím Ti palce, lebo Ťa poznám a viem, že pohnútky akejkoľvek činnosti, ktorú v živote robíš, sú ušľachtilé.
Klaudia Jomová

V prípade, že máte ešte nejaké nejasnosti, alebo otázky tak neváhajte a napíšte mi na e-mail : petrovicovaida@gmail.com a ja Vám ich rada zodpoviem.


Kto ŤA pozýva na spoločnú cestu?

Ida tvorkyňa projektu UMENIE ŽIŤ V SÚLADE S PRÍRODOU

Som HYPERSENZITÍVNA žena a nadovšetko milujem PRÍRODU.

Som tiež vysokoškolský pedagóg.    Fascinuje ma dokonalosť ľudského TELA a jeho schopnosť SAMOUZDRAVENIA 

Od mala som vyrastala s domácimi BYLINKOVÝMI čajmi a bylinkami a trávila veľa času v LESE. Vždy ma inšpirovala DOKONALOSŤ PRÍRODY  a jej schopnosť UZDRAVIŤ moju DUŠUTELO. Napĺňa ma pokorou a LÁSKOU, keď vám môžem pomôcť na vašej CESTE ku ZDRAVIU.